Dantų balinimas

Pageltę dantys skatina pasibjaurėjimą? Vengiate šypsotis ir bendrauti su draugais? O gal tiesiog norėtumėte atkurti prarastą šypsenos spindesį? Šiandien naujausių technologijų amžiuje tai padaryti yra įmanoma. Dantų balinimas yra visai nesudėtinga procedūra, kurią galite atlikti ir namuose. Tačiau to daryti odontologai nerekomenduojama, nes dauguma balinimo produktų yra neveiksmingi ir netinkamai naudojami gali sukelti nemažai problemų. Dantų balinimo procedūrą galite atlikti profesionalų pagalba stomatologijos klinikose. Taip išvengsite nemalonių rūpesčių ir užsitikrinsite aukščiausios kokybės paslaugas.

Kokias balinimo paslaugas siūlo odontologijos klinikos

Odontologijos klinikoje „Dantų Estetika“ dantų balinimas yra vis labiau populiarėjanti procedūra, kurią renkasi vis daugiau žmonių. Pacientai gali pasirinkti vieną iš dviejų galimų dantų balinimo būdų:

  • Balinimas kapomis;
  • Balinimas „Beyond“ metodu.

Dantų balinimasBalinimas kapomis yra tradicinis dantų balinimo metodas, kuris naudojamas jau ne vienerius metus. Ši procedūra yra paprasta ir užtrunka vos kelias savaites. O dantų balinimas vyksta taip: apsilankymo pas gydytoją odontologą metu padaromas paciento burnos įspaudas, pagal kurį nuliejamos plonos ir itin lengvos kapos. Tuomet pacientas kapas turi pripildyti specialiu balinimo skysčiu ir nešioti apie 2 – 5 valandas per parą. Bėgant dienoms pamažu kinta dantų atspalvis, kol galiausias išgaunamas geidžiamas dantų spindesys. Po šios procedūros kapas galima naudoti ir vėliau. Kaip matote, procedūra yra nesudėtinga, o rezultatai pasiekiami efektyviai ir greitai.

Kaip atliekamas Beyond balinimas

Dantų balinimas „Beyond“ metodu yra moderni ir ganėtinai nauja dantų balinimo sistema, kuri atliekama odontologijos klinikose specialistų pagalba. Procedūros metu paciento dantys yra padengiami specialiu vandenilio peroksido geliu ir švitinamos „Beyond“ lempa. Taip išgaunamas nepaprastai greitas balinimo efektas. Vos per valandą dantys gali įgauti nuo 6 iki 10 tonų šviesesnį atspalvį. Ši procedūra yra pažangi ir šiuolaikiška, o jos technologija – ypatinga.
Kodėl dantų balinimas „Beyond“ metodu? Žmonės su šia technologija dar nėra pakankamai susipažinę, todėl natūralu, kad kyla klausimas – Kodėl naudoti šį metodą?  Visų pirma „Beyond“ dantų balinimas atskleidžia daugelį metų brandintą cheminės reakcijos į šviesą patirtį. Šios žinios ir kelios pagalbinės priemonės leido sukurti itin pažangų dantų balinimo metodą, kuriuo šiandien naudojasi dažnas pacientas. Dantų balinimas Beyond metodu žymiai sutrumpina procedūros laiką, tačiau tai neturi įtakos jo stulbinančiam efektyvumui. Taigi, galima teigti, jog šis balinimo metodas yra vienas geriausių odontologijos istorijoje. Galbūt todėl verta jį pasirinkti. Jis nekenksmingas, greitai atliekamas, o jo efektyvumas – stebinantis.
Visai nesvarbu, kokį balinimo metodą jus pasirinksite, svarbiausia tai, kaip tinkamai jį naudosite. Jeigu vartosite tinkamus produktus namuose, galite taip pat pasiekti stulbinančių rezultatų. Tereikia, tinkamai viską atlikti. Verta paminėti, jog „Beyond“ balinimo sistemą galite naudoti kartu su kapomis. Tai užtikrins daug ilgesnį dantų baltumą. Dantų balinimas yra unikali paslauga, kuria šiandien pasinaudoti yra taip paprasta.