Estetinis plombavimas

Jei turite negražius dantis ir norite juos pakoreguoti, ne bėda. Šiandien tai yra visiškai įmanoma profesionalių specialistų pagalba. Estetinis plombavimas – procedūra, kurios metu siekiama atstatyti pažeistus dantis. Jei netekote dantų ar jie jums sukelia pasibjaurėjimą, neverta nusiminti. Situaciją galima pagerinti taikant šiuolaikines odontologines procedūras. Dėka jų galėsite turėti gražius ir taisyklingus dantis.
Dantų plombavimas yra populiari priemonė įvairių dantų pažeidimų atveju. Visai nesvarbu ar tai nuskilę, įtrūkę ar nudilę dantys, juos galima atstatyti šios procedūros pagalba. Tai puikus būdas pakoreguoti dantų išretėjimą, užglaistyti tarpus tarp dantų ar tiesiog atkurti prarastą dantų išvaizdą. Estetinis plombavimas taikomas ir tada, kai pacientą kamuoja pageltę dantys ar kai juos apima ėduonis. Tai efektyvi ne tik dantų grožio atstatymo priemonė, bet ir itin reikšmingas gydymo metodas. Pažeisti paciento dantys ima irti ir laikui bėgant atsiranda nemalonus skausmas, tuo tarpu įvairios burnos bakterijos gali sukelti itin ūmias dantenų ligas. Kai emalis nėra tinkamai apsaugotas, dantys tampa jautresni ir praranda atsparumą. Dantų plombavimas tokiais atvejais yra būtinas, nes tik jo dėka galima užkirsti kelią įvairioms ligoms ir atkurti natūralią dantų išvaizdą bei pagerinti kramtymo kokybę.
Priešingai nei kitos odontologinės procedūros, estetinis plombavimas siekia išsaugoti kuo daugiau natūralaus danties audinio, tai yra ši procedūra negadina ir nereikalauja vienaip ar kitaip pakeisti esamų dantų struktūros. Plombavimui naudojamos medžiagos yra suderinamos su dantų audiniais, todėl yra itin patvarios ir ilgalaikės, o jų įvairovė – plati. Dėl šių priežasčių atkurti natūralią individualaus žmogaus danties struktūrą, įskaitant formą, atspalvį ir kitus bruožus, yra paprasta. Dantų plombavimas atliekamas profesionaliai, o rezultatai – tvirti ir itin žavingi dantys.
Verta paminėti ir tai, jog plombavimo procedūra yra visiškai neskausminga ir atliekama ganėtinai greitai. Pakanka vos kelių apsilankymų ir galėsite mėgautis gražia šypsena. Kartais pasitaiko ir nemalonių šalutinių efektų, tačiau tai yra visiškai natūralus poveikis. Pacientui gali nemaloniai mausti dantenas, neatmetamas ir kraujavimo bei dantų jautrumo atvejis. Visgi, nereikėtų nerimauti, nes šie simptomai neturėtų trukti ilgiau nei kelias savaites.
Estetinis plombavimas atliekamas ne tik priekiniams dantims, kaip daugelis gali manyti, bet ir krūminiams, siekiant atkurti jų natūralią formą. Iš esmės skiriasi tik plombavimo pobūdis, bet viskas išlieka tas pats. Po plombavimo procedūros nereikia imtis jokių papildomų priežiūros metodų. Svarbiausia yra išlaikyti burnos higieną: kiekvieną dieną valyti dantis su dantų šepetėliu ir kokybiška pasta, o tarpdančių apnašas šalinti su tarpdančių siūlu, skalavimo skystis – didelis privalumas. Reikia atminti, jog geriausia naudoti kokybiškas dantų valymo priemonės, nes tik jos gali užtikrinti sveikų dantų augimą. Dantų plombavimas jūsų nebevargins, jeigu atliksite šiuos kelis žingsnius kiekvieną dieną.