Kodėl dantų implantų kaina tokia aukšta

Gražūs dantys – daugelio žmonių tikslas. Deja, ne kiekvienas gali sau tai leisti. Įvairios odontologinės procedūros pigiai nekainuoja, todėl daugelis  negali sau to leisti. Dantų implantų kaina šiais laikais yra aukštos. Galbūt keista mokėti triženklį skaičių už vieną paprastą dantį, tačiau mes net nesusimąstome, kodėl šios procedūros yra tokios brangios. Dantų protezavimo kainos – ne išimtis. Taigi, aptarkime šias kiekvienam žmogui aktualias priežastis. Juk ankščiau ar vėliau odontologinės priežiūros gali prireikti ir jums.

Kiek kainuoja implantaiKokybė įpatingai svarbu

Sutaupyti šiais laikais nori kiekvienas, tačiau gailėti pinigus dantų procedūroms nederėtų. Nekokybiška, o kitaip tariant „pigi“, procedūra gali net ir pabloginti jūsų esamą dantų būklę, todėl verta susimąstyti. Galbūt geriau nepagailėti pinigų ir tuo pačiu užtikrinti kokybiškai ir profesionaliai atliktą darbą? Dantų protezavimo kainos paprastai priklauso nuo visos gydymo procedūros apimties, implantų kiekio bei jų pobūdžio. Papildomos išlaidos gali susidėti iš paruošiamojo gydymo: kaulo priauginimo ar jo tirpinimo procedūros, ortodontinio gydymo ir panašių pagalbinių procedūrų. Tiesa, kaina kiekvienam pacientui yra individuali, kadangi kiekvienam skiriamas skirtingas gydymo kursas. Tiksli dantų implantų kaina bus nustatyta atlikus gydytojo konsultaciją ir sudarius specialų gydymo planą.

Implantavimas tai etapinė procedūra

Procedūros kaina priklauso nuo šių trijų pagrindinių etapų: implanto įsukimo, gijimo galvutės uždėjimo bei galutinio implanto protezavimo. Šios procedūros atliekamos taikant pažangius metodus bei aukštos kokybės medžiagos, todėl ir dantų protezavimo kainos yra tokios aukštas. Nepamirškime ir aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie profesionaliai išmano savo darbą ir pacientams gali užtikrinti itin kokybiškai atliktas procedūras. Atminkite, jog mokate už kokybę ir profesionalo rankų miklumą, todėl neieškokite pigiausio sprendimo, ieškokite kokybės ir geros reputacijos.
Dantų implantų kaina yra nemaža. Taip, su tuo tenka sutikti. Vienas danties protezas gali kainuoti apie kelis tūkstančius litų, tuo tarpu keli dantys gali įeiti net į dešimties tūkstančių ribą. Visgi, kiekvienam asmeniui kaina yra skirtinga. Tai priklauso nuo procedūros, implantų gamintojų, bei medžiagų, iš kurių jie yra gaminami. Taip pat prie bendros sumos prisideda ir higieninės sąlygos, pažangi technika ir kruopštus bei kokybiškas darbas. Gerai viską apsvarsčius galime teigti, jog kaina yra pagrįsta. Jūs mokame ne už išvaizdą, o už profesionalias ir ilgalaikes paslaugas.  Dantys turi deramai funkcionuoti ir nesukelti jokių pašalinių nepatogumų.
Daugelis gali manyti, jog dantų protezavimo kainos yra juokingos ir jiems tikrai nereikia tokio pobūdžio paslaugų. Na, tokio tipo žmonės rizikuoja savo dantų estetika ir jų taisyklingumu. Netekus vieno danties pasikeičia ne tik šypsena ar valgymo įpročiai, bet ir tolimesnis žandikaulio vystymasis, todėl į tai reikia atkreipti dėmesį. Kuo ilgiau lauksite, tuo labiau rizikuosite pabloginti savo dantų būklę, o tuo pačiu išaugs ir dantų implantų kaina.