Sveiki dantys

Sveiki ir gražūs dantys – kiekvieno žmogaus tikslas. Maloni šypsena gali suteikti pasitikėjimo ir praskaidrinti kito žmogaus dieną. Tad jeigu norite turėti gražią ir žavingą šypseną, reikia įdėti nemažai pastangų. Juk jau nuo mažų dienų vaikai yra skatinami prižiūrėti savo dantis ir valyti juos kiekvieną dieną. Kiekvieną dieną ir šiandien mes turime puoselėti jų sveikatą.

Dantų gydymas gali sukelti nemažai šiurpo, todėl reikia imtis atsargumo priemonių, reikia rūpintis savo dantų sveikata. Deja, išvengti visų galimų bėdų yra tiesiog neįmanoma. Ankščiau ar vėliau jums gali prireikti gydytojo odontologo konsultacijos. Gydytojai rekomenduoja nors du kartus per metus atlikti profilaktinę apžiūrą ir stebėti dantų augimą. Tik šių metodų būdu galima nesudėtingai užkirsti kelią rimtoms ligoms ar netaisyklingam dantų augimui. Protiniai dantys yra paskutiniai burnoje išsivystantys dantys, todėl jų priežiūra yra itin svarbi, nes pasitaiko vis daugiau atvejų, kai jie auga netaisyklingai. Tokia situacija skatina imtis atitinkamų veiksmų.

Dažnas gyventojas susiduria su netaisyklingų ar ėduonies apimtų dantų atveju. Tokiu atveju reikia nedelsti ir imtis jų gydymo, nes tolimesnis abejingumas gali paskatinti daug ūmesnius ligos požymius, tokius kaip dantenų ligos, jų netekimas, nepagydomas pažeidimas ir kita. Dantys yra neatsiejama žmogaus organizmo dalis, todėl turime puoselėti jų augimą ir rūpintis jų sveikata. Netaisyklingų dantų augimą reikia koreguoti, nes ateityje jie sugadins jūsų šypseną ir suteiks nemalonius valgymo pojūčius. Tuo tarpu dantenų ligos ar ėduonis gali sugadinti estetinę išvaizdą ir suteikti nemalonų skausmą ar net įtakoti dantų netekimą. Visais šiais ir daugeliais kitais atvejais dantų gydymas yra būtinas, siekiant užtikrinti jų efektyvų funkcionalumą ir malonius pojūčius kiekvieną dieną.

Estetinis plombavimas, dantų implantai, karūnėlės ar tiesiog dantų balinimas gali grąžinti jums prarastą žvilgančių dantų išvaizdą. Šių modernių gydymo metodų pagalba atkurti natūralią dantų struktūrą šiandien yra nesudėtinga. Prarastus dantis už atitinkamą kainą gali susigrąžinti kiekvienas, tačiau ką daryti, jei dar neišaugę protiniai dantys auga kreivai ir skatina netaisyklingą žandikaulio formavimąsi? Kokios odontologinės procedūros gali padėti išspręsti šią ūmią problemą?

Protiniai dantys yra paskutiniai burnoje išsivystantys dantys, kurie galutinai išdygsta asmenims nuo 18 iki 22 metų. Deja, pasitaiko vis daugiau atvejų, kai jauno žmogaus žandikaulyje šie dantys ima kreivai dygti. Tuomet jie remiasi į kitus dantis ir skatina netaisyklingą viso žandikaulio formavimąsi. Tokiu atveju dantų gydymas yra būtinas, nes tolimesnis delsimas gali sukelti ne tik nemalonų skausmą bet ir netaisyklingą likusių dantų augimą. Dažnai žmonių žandikaulis būna nepakankamai platus, kad jame galėtų tilpti papildomi keturi dantys, todėl juos tenka tiesiog pašalinti specialios chirurginės operacijos pagalba. Procedūros dėka galėsite mėgautis gražia šypsena.