Dantų implantacija Vilniuje

Dantų implantacija Vilniuje – ko gero siūlo vienas iš profesionaliausių dantų gydymo procedūrų visoje Lietuvoje. Čia tikri savo srities profesionalai gali suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir patenkinti kiekvieno paciento poreikius už atitinkamą kainą. Prarastų dantų atstatymas implantų pagalba šiandien yra vienas iš didžiausių pažengimų šiuolaikinėje odontologijos sferoje. Tai kiekvienais metais žmonėms sugrąžina prarastą žavesį ir pasitikėjimą savimi, tai suteikia jiems antrą galimybę. Tačiau kiekvienam gali kilti klausimas – kaip ši procedūra yra atliekama?
Vilnius, Lietuvos sostinė, kiekvienam žmogui gali pasiūlyti nepriekaištingai atliekamas odontologines procedūras, iš kurių viena yra implantacija. Šis procesas yra nesudėtingas, tačiau dažnam yra vis dar nežinomas. Dantų implantai Vilniuje gali padėti atkurti prarastus dantis ir sugrąžinti jų efektyvumą. Tai bene geriausia išeitis dantų atstatymui. Taigi, kas yra dantų implantai ir iš ko jie gaminami?
Kai pacientas dėl įvairių aplinkybių praranda vieną ar kelis dantis, reikia spręsti kaip galima juos atkurti, kaip grąžinti prarastą šypsenos grožį. Šiai problemai išspręsti ir buvo sukurti dantų implantai. Implantas yra įsriegiamas vietoj natūralios danties šaknies, o ant jo montuojamas protezas atkuria natūralaus danties efektyvumą ir jo estetinę išvaizdą. Dantų implantacija yra tokio pobūdžio procedūra, kurios pagalba nesudėtingai galima pakeisti prarastą dantį. Jos pagalba galima grąžinti prarastą džiaugsmą savo šypsena.
Implantai yra gaminami iš labiausiai biologiškai suderinamo metalo – titano. Tai dažniausiai naudojama žaliava chirurgijoje, nes ji turi didžiausią prigijimo tikimybę organizme. Pacientai iš titano pagamintais implantais gali džiaugtis visą gyvenimą. Žinoma, juos reikia deramai prižiūrėti.
Dantų implantai gali suteikti viltį daugeliui pacientų. Tačiau kodėl gi jų gali prireikti? Žmonės dantis gali prarasti dėl daugelio pačių įvairiausių priežasčių: traumų, infekcijų, nelaimingų atsitikimų ar dantenų ligų. Kai dantų trūkumas sukelia pasibjaurėjimą, reikia imtis tam tikrų veiksmų estetinio grožio atstatymui. Likę dantys gali dar labiau pakenkti taisyklingam jų augimui, todėl neverta delsti. Laukimas gali pabloginti situaciją, o kartu su tuo, padidins ir išlaidų kiekį. Dantų implantacija gali atstatyti prarastų dantų grožį ir išvengti šių nemalonių problemų. Implantų pagalba atkurti dantys gali itin efektyviai atlikti savo funkcijas. Jų dėka kramtyti maistą ir šypsotis bus itin paprasta ir malonu.
Kaip atliekama implantacijos procedūra?

  • Pirmiausia reikia apsilankyti pas asmeninį odontologą ir atlikti profilaktinę dantų apžiūrą, kurios metu bus nustatytas gydymo planas ir jūsų būsimų dantų implantų pobūdis.
  • Atliekant vietinį nuskausminimą, pacientui vietoj šaknies yra įsriegiamas danties implantas. Tada laukiama kelis mėnesius, kol užgis žaizda.
  • Po poros mėnesių ant implanto pritvirtinama atrama, ant kurios vėliau yra tvirtinamas danties protezas.
  • Paskutinis etapas – protezavimas.

Ir viskas! Dantų implantai Vilniuje įsriegiami greitai, o ant jų montuojami kokybiški protezai suteiks jums idealią šypseną.