Dantų laminatės

Įvairios odontologinės procedūros šiais laikais gali atkurti kiekvieno žmogaus prarastą šypsenos grožį. Nesvarbu ar dantys auga kreivai, ar kankina nemalonus skausmas, šiandien tokias problemas galima išspręsti specialistų pagalba. Dantų laminatės yra viena iš efektyviausių dantų estetinės išvaizdos atkūrimo priemonių. Jų dėka galima atkurti pažeistą ar defektą turintį dantį ir taip suteikti prarastą žavesį pacientui.
Dantų laminatės yra nestandartinio dydžio plokštelės, kurios paprastai yra klijuojamos ant defektą turinčio danties paviršiaus. Jos yra itin plonos ir nesuteikia jokių nemalonių pojūčių. Tvirta konstrukcija leidžia mėgautis nauja išvaizda ir išvengti nemalonių akimirkų. Dantų laminatės dažniausiai naudojamos siekiant atstatyti nudėvėtus ar pažeistus, nuskeltus ar įskilusius dantis. Trumpai tariant, dantų laminatės naudojamos, norint atkurti prarastą dantų įvaizdį. Toks vizualus jų pagražinimas yra reikalingas įvairiais gyvenimiškais atvejais. Netikėtumas gali įvykti bet kada, todėl šios procedūros gali sugrąžinti malonų dantų įvaizdį.
Pacientui odontologijos klinikoje atliktos apžiūros metu bus įvertinta jo dantų būklė, o gydytojas odontologas pasiūlys vieną iš dviejų laminančių rūšių. Tai akrilo ir porceliano laminatės, kurios skiriasi savo savybių ir kainos santykiu. Laminatės yra gaminamos individualiai kiekvienam klientui, todėl skiriasi jų dydis, forma ir tuo pačiu spalva. Jos gali visiškai atitikti natūralią dantų formą ir jų atspalvį, todėl yra beveik nepastebimos. Šios savybės unikalumas žavi ne vieną pacientą, todėl tokį gydymą renkasi vis daugiau gražios išvaizdos siekiančių žmonių. Dantų laminatės gali atkurti natūralų dantį ir kruopščiai užmaskuoti jo defektą.
Porceliano laminatės yra itin patogi priemonė dantų estetiniam koregavimui. Jų pagalba galima lengvai koreguoti dantų formą bei paslėpti nemalonius defektus ar plombas. Šios laminatės pranoksta kitas savo kokybe ir unikaliomis savybėmis. Porceliano laminatės reikalauja ypatingų gydytojo odontologo savybių ir aukštos darbo kultūros. Pakanka vos kelių tokių procedūrų ir galėsite mėgautis itin gražia šypsena kiekvieną dieną.
Paprastai laminančių uždėjimas prasideda nuo paprastos konsultacijos su gydytoju specialistu. Jeigu pacientui reikia uždėti laminates, bus atlikta nedidelė procedūra, kurios metu esamas dantis bus pašlifuotas taip, kad dantų laminatės daug glotniau prisiklijuotų prie danties pagrindo. Pagal jūsų dantų antspaudą pagamintos porceliano laminatės bus tvirtai pritvirtintos ir galėsite mėgautis nuostabia šypsena. Juk tai paprasta. Procedūra nėra skausminga, tačiau kurį laiką gali gelti dantis, jie bus jautrūs. Laminatės nėra ilgaamžės, tačiau jos gali tarnauti ilgai, jei imsitės kai kurių atsargumo priemonių. Na, o kaina bus patikslinta individualiai su pacientu, kadangi gydymo kursas kiekvienam yra labai skirtingas.
Dantų laminatės yra karūnėlių ar dantų užpildo alternatyva. Jos, primontuotos ant danties, atrodo itin natūraliai, o jūsų šypsenai suteikia nepaprastą grožį ir spindesį.