Dantų laminatės – sveikai bei gražiai šypsenai

Jeigu norite, kad Jūsų dantys būtų ne tik funkcionalūs, tačiau ir gražūs – tokiu atveju siūlome išbandyti laminates, kurios atkuria nuostabią šypseną esant beveik bet kokiems dantų pakitimams. Specialiai dantims skirtos plokštelės yra labai plonos, tad puikiai tinka priekiniams dantims, kuriems reikalingas preciziškumas.

Nors jos dažniausiai naudojamos priekinių dantų padengimui, tačiau tinka ir kandamųjų. Su jomis galima labai paprastai koreguoti danties formą, spalvą, be jokio vargo paslėpti trūkumus ir tuo pačiu tarpus tarp dantų, kurie dažnai atgraso nuo nuolatinio šypsojimosi.

Aukštos kokybės dantų laminatės bei jų dengimo paslaugos Jūsų laukia klinikoje „Garliavos odontologijos centras“. Čia ne tik bus atliktas laminavimas, tačiau ir kiekvienas pacientas gaus atsakymus į klausimus bei profesionalius patarimus.

Dantų laminatėsGreita ir paprasta procedūra

Kadangi laminatės padeda atkurti natūraliai atrodančius dantis – tai yra didelis privalumas, kuris ir skatina rinktis būtent šią galimybę. Tačiau papildoma nauda yra gana paprasta gydymo eiga, kuri jau po poros kartų leidžia džiaugtis šypsena, kuri keri ir kitus, ir jus pačius.

Laminatės yra paprasčiausiai klijuojamos prie senų dantų. Labai svarbu, kad jie nėra šlifuojami, tad taip išsaugoma kuo daugiau natūralaus kaulo. Pirmiausia, žinoma, padaromas dantų paviršiaus antspaudas pagal kurį ir yra gaminama konkreti laminatė. Klijavimas yra greitas, neturi jokio neigiamo poveikio, svarbiausia – ilgalaikis, tad belieka tinkamai rūpintis atnaujintu dantuku.

Ilgaamžė kokybė, kuri džiugina patrauklumu

Daugeliui pacientų kyla klausimas – ar šios gana plonos laminatės tikrai yra atsparios ir ilgai tarnaus. Taip, jų plonumas gali kelti daug klausimų, tačiau šiuolaikinė odontologija tikrai labai gerai išvystyta, tad aukštos kokybės medžiagos leidžia džiaugtis laminate, kuri atspari ir skilimui, ir dažantiems maisto produktams, net dilimui. Jos gaminamos iš porceliano, kuris yra skaidrus, natūralus, tad bus galima džiaugtis dantimis, kurie bus išlaikę savo tikrumą.

Tyrimai atskleidė, kad laminatės sėkmingai tarnauja net iki 20 metų ir ilgiau. Žinoma, jų spalva gali kiek pakisti, tačiau šiuolaikinės priemonės leidžia vos vieno vizito pas specialistą metų atkurti blizgesį bei norimą spalvą.

Galiausiai, senas laminates galima paprasčiausiai nuimti nuo danties ir užklijuoti kitas. Galimybės yra labai plačios, tad svarbiausia rasti gerą kliniką, kurioje teikiamos paslaugos, tikėtina, atims žadą.

Tinkamos klinikos pasirinkimas

Kadangi laminatės yra vis populiaresnės, natūralu, kad taip pat vis daugiau klinikų siūlo šią paslaugą. Apskritai ji yra viena lengvesnių. Ypač įvertinus tai, jog galima džiaugtis ilgaamže kokybe, kuri pagerina gyvenimą.

Visgi, kai kurios klinikos gali pasiūlyti pigesnes paslaugas nei kitos. Tai dažniausiai skatina susimąstyti – kodėl? Mažesnė kaina dažniausiai reiškia ir blogesnės kokybės medžiagas, kurios neišgaus tokio natūralaus efekto ir tuo pačiu jis ne taip ilgai tarnaus. Rinkitės klinikas, kurios siūlo tik legalias paslaugas ir naudoja sertifikuotas medžiagas. Galiausiai, geresnis pasirinkimas yra tos, kurios nemokamai konsultuoja laminačių bei kitais dantų tvarkymo klausimais. Tai padeda pasirinkti Jūsų situacijai labiausiai tinkamą gydymo metodą. Juk svarbu ne tik kaina arba estetika, tačiau ir ilgaamžiškumas bei patrauklumas.

Nuostabi šypsena gali suteikti Jums kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, kurio kartais taip trūksta daugeliui. Svarbiausia yra gera klinika, kurioje – pagalba nuo a iki ž, tad Jums dėl nieko nereikia sukti galvos, tik šypsotis – plačiai ir nuostabiai.

Šaltinis:

UAB Garliavos odontologijos centras