Kuo dantų implantai tokie geri? Ar verta juos rinktis?

Odontologijos klinikos pacientams gali suteikti įvairias dantų gydymo paslaugas ir procedūras. Šiais laikais tokio pobūdžio paslaugomis siekia pasinaudoti ne vienas Lietuvos gyventojas. Profilaktinis gydymas ir reguliarios konsultacijos yra būtinos apsisaugojimo priemonės nuo nemalonių ir rimtų ligų, kurios gali sukelti daug ūmesnius simptomus nei skausmas. Neatsakingas požiūris į savo dantų sveikatą gali įtakoti jų praradimą. Tačiau neverta nerimauti, nes dantų implantavimas Kaune gali padėti išspręsti tokias problemas ir užtikrinti kiekvienam pacientui dailią šypseną.
Šypsena su implantaisDantų implantacija šiais laikais yra vienas moderniausių dantų atstatymo būdų. Jos dėka atkurti natūralią danties struktūrą yra taip paprasta, kad žmogus dažniausiai negali atskirti jo protezo nuo natūralaus danties. Tai siekiama užtikrinti pažangiomis technologijomis ir kokybiškomis medžiagomis. Dantų implantai gaminami iš aukščiausios rūšies organiškai suderinamų žaliavų, todėl pasinaudoję šiomis paslaugomis pacientai tikrai nenusivils kokybišku specialistų darbu. Vertėtų paminėti, jog procedūros metu į žandikaulio kaulą įsriegiamas implantas, kuris atstoja natūralios šaknies funkcijas. Prie šios dirbtinos šaknies vėliau yra fiksuojamas ir pats danties protezas. Toks gydymo būdas yra ypač aktualus natūraliųjų dantų netekusiems žmonėms. Tai yra bene vienintelė išeitis, siekiant atkurti prarastus dantis ir jų funkcionalumą. Dantų implantacija Kaune yra linkusi padėti atstatyti jūsų dantų struktūrą ir suteikti prarastą pasitikėjimą savo šypsena.
Žmogaus dantys visą gyvenimą tarnauja kiekvieną dieną, todėl nenuostabu, kad jų deramai neprižiūrint, kyla nemaža rizika jų netekti. Taip pat derėtų paminėti ir nelaimingus atsitikimus bei netikėtumus. Dantų implantacija gali būti reikalinga įvairiomis gyvenimiškomis situacijomis, tačiau dažniausiai pasitaiko šios priežastys: dantų ėduonis, dantenų ligos, įgimti defektai, šaknų kanalų problemos bei įvairios traumos. Kad ir kokia netikėta situacija iškiltų jūsų gyvenime, dantų implantai gali pakeisti jūsų išvaizdą ir suteikti prarastą grožį.
Netekus dantų, nemalonu šypsotis ar net kalbėti, darosi sunku tarti kai kuriuos žodžius. Be to, tampa nepatogu valgyti, kas turi neigiamų rezultatų mitybos įpročiams. Abejingumas tokioje situacijoje gali privesti prie antrinių dantų problemų, pavyzdžiui netaisyklingas jų augimas. Visais šiais atvejais dantų implantacija Kaune yra puiki išeitis prarastos šypsenos atstatymui ir estetinio grožio atkūrimui. Šią procedūrą verta rinktis dėl daugelio priežasčių:

  • Dantų implantai yra ilgaamžiai ir pasižymi tvirta konstrukcija.
  • Kokybiški dantų protezai yra montuojami ant implantų. Jų išvaizda ir efektyvumas beveik nesiskiria nuo natūralių dantų, kas leidžia džiaugtis žavia šypsena kiekvieną dieną.
  • Tai itin puiki alternatyva išimamiems dantų protezams.
  • Šių implantų dėka gretimai esantys dantys nebus apkraunami papildomu darbu.

Dantų implantai yra gaminami itin kokybiškai, o implantacijos procedūrą atlieka tikri savo srities gydytojai specialistai. Visai tai užtikrina aukštą komforto lygį ir pasitikėjimą tolimesniam bendradarbiavimui.